Autolaweta przyjeżdża po nasz samochód na zlecenie ubezpieczyciela.

14 kwietnia, 2021 0 przez admin

Często się zdarza, że psuje się nam auto. Jeśli chcemy zdecydować się na naprawę, to starczy, że wybierzemy doświadczonego mechanika i bez problemów uda się rozwikłać problem zepsutego samochodu. Zdarza się, że doświadczamy nieprzyjemnych zdarzeń na drodze, którymi są oczywiście wypadki.

 

Gdy miał miejsce wypadek a samochód jest niesprawny, wtedy konieczne okazuje się skorzystanie z pomocy autolawety. Laweta przyjeżdża do nas albo na zlecenie naszego ubezpieczyciela lub na nasze zgłoszenie. Jeżeli zatelefonujemy od razu, to bardzo często w ciągu godziny podjedzie po nasz samochód laweta i zawozi je albo do pobliskiego zakładu naprawczego lub zwyczajnie na pobliski parking, z jakiego nasz samochód później zostanie przetransportowany na złomowisko – po zakończeniu wszelkich niezbędnych czynności przez policję. Pamiętaj jednak o tym, że wynajem autolawety warszawa jest związane niestety z dość dużym wydatkiem. O ile do pewnego pułapu jest stawka za ryczałt, to powyżej jej jest już liczona stawka za przejechany kilometr. Nie pomyl natomiast faktu, że laweta nalicza kilometry w jedną stronę, bo kierowca musi powrócić nią do bazy.

 

Zatem w grę wchodzą również kilometry powrotne. Możesz być całkowicie pewny faktu, iż jeżeli będziesz bardzo potrzebował pomocy, to ją za każdym razem uzyskasz. Najważniejsze jednakże jest to by po każdym niefortunnym wypadku zdrowie nam dopisywało, każdy pojazd da się naprawić. A jeśli okaże się to niemożliwe, to zawsze jest możliwość zakupić nowy.