Kolekcjonerskie figurki Funko Pop! przyciągają uwagę klientów swoim charakterystycznym designem.

10 lutego, 2021 0 przez admin

Winylowe figurki z kanciastymi a także dużymi głowami to znak rozpoznawczy działalności funkopops. Seria Pop! jest obecnie rozpoznawalna w każdym zakątku świata. Co stoi za niezwykłą sławą kolekcjonerskich figurek firmy Funko Pop!?

Funko to amerykańska firma, która została założona w 1998 roku. Na dzień dzisiejszy jest jednym z największych producentów figurek a także innych rzeczy dla zapalonych kolekcjonerów. Kolekcjonerskie figurki Funko Pop! przyciągają uwagę swoim charakterystycznym dizajnem. Są przygotowane z winylu- tworzywa sztucznego. Mają duże, kanciaste głowy, które w wyniku połączenia z mniejszymi ciałami stworzyły bardzo rozpoznawalne zestawienie. Bardzo dokładne wszelkich szczegółów to ich kolejny atut. Cała kolekcjonerska figurka jest umieszczana w ozdobnym pudełku z okienkiem – nie pozbywajmy się go, ponieważ figurka może stracić na swojej wartości. Natomiast tym, co sprawiło, iż niezwykłe figurki Pop! są tak popularne, jest ich ekskluzywność a także nawiązanie do pop-kultury. Dlatego nie tylko budzą pasję do kolekcjonerstwa, lecz też mogą być kapitalnym rozwiązaniem na lokowanie naszego kapitału. Figurki z poniektórych serii osiągają niewyobrażalne kwoty na różnych aukcjach. Przedsiębiorstwo systematycznie oddaje do sprzedaży nowe serie figurek, pośród których prawie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Figurki Funko Pop! oferowane są w licencjonowanych seriach, dlatego fani filmów, seriali, animacji, komiksów, gier komputerowych, a nawet piosenkarzy czy aktorów mogą bez problemu zebrać kolekcję swoich ulubionych postaci.

Wśród najbardziej znanych serii Funko Pop! znajdują się: Harry Potter,Gra o Tron, Star Wars, Rick & Morty z Disney’a: Kraina Lodu, Toy Story, Król Lew, Mała Syrenka oraz inne , Marvel: Avengers jak również Thor, Hulk, Iron Man i inni , z DC Comics: Batman, Superman, Wonder Woman a także inni ,Dragonball Z, Overwatch, Władca Pierścieni

Dostępne są również figurki kolekcjonerskie Pop, które prezentują ważne osoby, na przykład aktorów, piosenkarzy, wynalazców. Własne figurki mają między innymi książę Harry i królowa Elżbieta II, Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Alfred Hitchcock, Jaś Fasola.

Jeżeli chodzi o popularność figurek Funko Polska również posiada wielkich kolekcjonerów, którzy bez przerwy powiększają indywidualne kolekcje o nowe sztuki. Na dzień dzisiejszy figurki Pop! dostępne są w bardzo wielu miejscach. Istnieje możliwość zakupić je w sklepach z zabawkami, sklepach muzycznych, sklepach z filmami, z grami komputerowymi. Najszerszy wybór czeka na nas w e-sklepach jak również na wielu aukcjach – także tam możemy kupić niedostępne już egzemplarze. Średnia cena za figurkę firmy Funko Pop! to mniej więcej pięćdziesiąt pięć pln, lecz niektóre modele z edycji limitowanych osiągają ceny od stu pln do nawet ponad trzystu pln. Aby kupić je w niższej cenie, powinniśmy porównywać oferty pomiędzy wieloma sklepami oraz czekać na promocje.

Autor: https://gamegoods.pl/