Firma Zagórski Terrazzo ma do zaoferowania lastryko.

21 października, 2020 0 przez admin

Firma Zagórski Terrazzo na własnej stronie internetowej ma do zaoferowania lastryko Rybnik. Jest to rodzaj okładziny, zrobionej z cementu a równocześnie znakomity materiał wykończeniowy, między innymi dla podłóg klatek schodowych, korytarzy, i zewnętrznych części konstrukcji budynku. Lastryko jest odporny na ścieranie i promienie UV a oprócz tego łatwy do utrzymania w czystości. Lastryko zamówione na Zagorski-terrazzo.pl dostępne jest w postaci płytek układanych na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne wielkości (formaty: trzydzieści na trzydzieści i czterdzieści na czterdzieści centymetrów). Ta łatwa do obróbki mechanicznej wykładzina wyróżnia się małą nasiąkliwością, antypoślizgowością oraz mrozoodpornością a oprócz tego antypoślizgowością. Przedsiębiorstwo oferuje płytki z bogatą paletą barw oraz wzorów, produkowane z zachowaniem najwyższej jakości, a zatem maksymalnie wytrzymałe mechanicznie.

Do tego bez żadnego problemu transportowane w każde miejsce a także bezpieczne zarówno dla środowiska zewnętrznego, jak i zdrowia. Zgrabne, z różnie modyfikowanym przez klienta sposobem wykończenia. Mogące służyć przez bardzo długi okres czasu.