Zamki kosmetyczne zrobione są z porcelany albo też z kryształu.

30 września, 2020 0 przez admin

Aparaty ortodontyczne stosuje się w zamiarze osiągnięcia prawidłowego zgryzu. Estetyczne uzębienie to nie tylko i wyłącznie piękny uśmiech, jest to nasza wizytówka. Aparaty ortodontyczne pozwolą wyprostować zęby, leczą wady zgryzu i czasem leczą kompleksy, z którymi się borykamy.

Invisalign Katowice są wykorzystywane w dziedzinie ortodoncji by korygować wszelkie wady zgryzu. Aparaty stałe ortodontyczne znajdują się na zębach przez cały czas trwania leczenia. Zamki wykonane są z metalu, a pacjenci, dla których estetyka jest istotną kwestią mogą wybrać droższe zamki kosmetyczne. Wykonane są one z kryształu lub z porcelany. Są one znacznie mniej widoczne oraz bardziej zbliżone do barwy zębów. Leczenie z wykorzystaniem ortodontycznych aparatów stałych jest kosztowne i stosunkowo długie, lecz gwarantuje piękny efekt upragnionego uśmiechu.

Dziedzina ortodoncji stara się wychodzić na przeciw potrzebom klientów i dlatego proponuje Invisalign. To zupełnie nowe, inne rozwiązanie, które to pozwala ortodontom redukować wszelkie wady zgryzu a ponadto nie jest widoczna. Invisalign to nowoczesny proces redukowania wad naszego zgryzu, do którego zalicza się alignery, czyli przeźroczyste aparaty nakładkowe, które zrobione są z wyjątkowego, materiału, który jest termokurczliwy. Alignery pozostają niezauważalne ze względu na swoje właściwości. Nikt obcy nie dowie się, że dana osoba ma je założone na zębach. W przeciwieństwie do aparatów stałych, aparaty Invisalign dają szereg wygód a także możliwości. Wielkie znaczenie ma także to, że te aparaty ułatwiają pielęgnowanie higieny jamy ustnej, skuteczniej zapobiegając rozwijaniu się paradontozy a także próchnicy. Aparaty Invisalign to rodzaj leczenia, który możemy stosować zarówno w przypadku dużych a także skomplikowanych wad zgryzu, jak i w przypadku tych delikatnych i drobnych zmian.