Używając określonych perfum wyrażamy siebie.

19 września, 2020 0 przez admin

Dzisiaj perfumy łączą się z mocno z naszym życiem. Perfumy są ważną częścią naszej osobowości. Zapach perfum ma duży wpływ na nasze samopoczucie a także jest magnesem do przyciągania innych ludzi do nas. Perfumy podkreślają nasze emocje oraz nasz charakter. Przyjemny zapach ma wpływ na nasze samopoczucie. Używając określonych perfum wyrażamy siebie samych. Jest to doskonała podpowiedź dla osób, które poszukują partnera lub partnerki. Wiadomo, iż będziemy chcieli się umówić na kolejną randkę tylko z osobą, której zapach perfum okazał się dla nas kojący, inspirujący. Toteż perfumy to nasz znak rozpoznawczy. Wybieramy różne zapachy, jakie dzielimy na pięć grup: orientalne, cytrusowe, kwiatowe, drzewne, szyprowe (drzewno- cytrusowe). Jak wiele zapachów, tyle osobowości i emocji kobiecych. Tymczasem mężczyźni wybierają zapachy drzewne (drzewo sandałowe, cedr), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe), fugere (zapachy paprociowe). Każdy facet jest inny. Używane przez niego perfumy wskazują na cechy jego charakteru.

Zapachy delikatne stosują zazwyczaj osoby o łagodnym usposobieniu. Z kolei zapachy mocniejsze wybierają osoby , które są ambitne i pewne siebie. Współcześnie sporo znanych osób , które określamy mianem “celebrytów” rekomenduje swoim nazwiskiem różne perfumy. Jest to dla wielu ludzi zachęta do wypróbowania tego właśnie perfumu. Wybieramy markowe perfumy męskie, przede wszystkim z powodu ich wysokiej jakości a także trwałości.

Osoby, które dają nazwę konkretnym zapachom są ludźmi, z którymi chętnie się identyfikujemy. To ważny składnik motywujący do wybrania danych perfum.